28
MáR
2016

A Vegyeskar nemzetközi versenysikere

Riva del Garda-ban, a 14. nemzetközi kórusversenyen arany diplomát nyert iskolánk vegyeskara!

Riva del Garda-Verseny-embléma

2016 március 20-24-én az észak-olaszországi Riva del Garda-ban 14. alkalommal rendezték meg a rangos nemzetközi kórusversenyt, melyen ezúttal – a Nemzeti Tehetség Program pályázatának köszönhetően – iskolánk vegyeskara is részt vehetett.
Örömmel számolunk be, hogy a nemzetközi (amerikai, dán, orosz, olasz) zsűri ifjúsági vegyeskar kategóriában arany diplomával jutalmazta a kórus teljesítményét. Külön megdicsérte a nagyszerűen artikulált szövegmondást és a nagyon szép hangzást.

Emet-Emi-NTP logo-sor

Riva del Garda-Verseny-előlap

Riva del Garda-Verseny-versenymű-kiírás

Riva del Garda-Verseny-versenymű-kóruskép

Riva del Garda-Verseny-versenymű-műsor

Köszönjük Stauróczky Balázs karnagy úrnak és Tumpekné Kuti Ágnes tanárnőnek a felkészítést, szervezést!

Gratulálunk mindenkinek, hogy munkájukkal dicsőséget szereztek iskolánknak!

Fotók a versenyre való felkészülésről és a versenyről