28
MáJ
2017

Gyereknapi programok óvodánkban

Május 23-án kedden óvodánk a Misina Természet- és Állatvédő Egyesületénél tett kirándulást. A házigazdák sok érdekességet meséltek a gyerekeknek az állatmenhelyről, a beteg állatok gyógyításáról, majd megnézhették az ott élő állatokat és etethették is őket. Mind a három csoportunk lovas kocsikázáson vehetett részt, amelyet nagyon élveztek a gyerekek és közben gyönyörködhettek a szép tájban is. A délelőtt többi részét piknikezéssel és vidám játszóterezéssel töltöttük.

Május 26-án pénteken az óvoda udvarán az óvó nénik különleges játéklehetőségeket – / barkácsolás, lisztgyurma figurák készítése, különböző célba dobások, kirakózás, buborékfújás /- szerveztek a gyerekek részére. A vidám játékok után közös jégkrémezéssel zártuk a délelőttöt. A nap végén meglepetésajándékokat vihettek haza a gyerekek.

A cikket írta : Kázmér Zsigmondné és Juhos Szilvia

A fotókat készítette: Juhos Szilvia

 KÉPGALÉRIA