16
SZE
2020

Suli – futi – 2020

Az idei tanévben ismét megrendeztük a Suli-futit az alsó tagozatosok részére. A gyerekek 2-2 évfolyamonként és nemenként elkülönítve, lelkesen vágtak neki a belváros utcáinak. A leggyorsabbak idén is jutalmazásban részesülnek.

Eredmények:

ISKOLAI FUTÓVERSENY
1-2. osztályos fiúk
1.a, 2.b 2.a
1. Kozma Gergő 2.b 1. Füredi Pál
2. Zétényi Dániel 2.b 2. Szamosi Benedek
3. Weiling Levente 1.a 3. Kapitány Bence
4. Kalmár-Dóla Domos 1.a 4. Czéh Botond
5. Szatori Boldizsár 2.b 5. Szokol András
6. Kalota Kornél 2.b 6. Törteli Dávid
7. Horváth Bence 1.a 7. Korom László
8. Polgár Vilmos 2.b 8. Gáspár Bulcsú
9. Frányó Domonkos 2.b 9. Zajách Ágoston
10. Iván Bulcsú 2.b 10. Éva László
11. Tóth András Tádé 1.a
12. Szücs Ambrus 1.a
13. Müller Mátyás 2.b
14. Tóth Ádám 2.b
15. Büki Gergő 1.a
16. Jáger Péter 1.a
17. Rónai Csanád 2.b
18. Reinodli Vilmos 2.b
19. Ivády Áron 1.a
20. Torma Levente 1.a
21. N. Szabó Bende 1.a
22. Kovács András 2.b

1-2. osztályos lányok
1. Hild Dóra 2.a 22. Malbaski Réka 1.a
2. Giusti Laura 2.b 23. Katona Lilla 1.a
3. Gáspár Anna 2.a 24. Hock Tamara 1.a
4. Makkos Eszter 2.a 25. Pámer Lilla 2.a
5. Csiszár Alíz 2.b 26. Kapás Lilla 2.a
6. Muszty Zsófia 2.b 27. Schván Adél 2.b
7. Tószegi-Sabath Odessza 2.b 28. Kende Hanga 2.a
8. Vági Zsófia 2.a 29. Kiss Sára 1.a
9. Sárkány Gabriella 2.a 30. Kollár Mária 2.a
10. Flach Brigitta 2.a 31. Sztranyák Luca 2.b
11. Takács Laura 2.a 32. Révész Borbála 1.a
12. Vukman Flóra 2.b 33. Magyari Maja 2.b
13. Lázár Viktória 2.a 34. Tapodi Frida 1.a
14. Beregi Boglárka 1.a
15. Bosnyák Petra 2.b
16. Löffler Annamária 2.a
17. Gál-Kézi Anna Róza 2.a
18. Simon-Tajdina Csenge 1.a
19. Makra Rozina 2.a
20. Ovaska Petra 2.b
21. János-Deák Anna 1.a

3-4. osztályos fiúk
1. Muszty Péter 4.b 25. Puszpán Csanád 3.a
2. Tószegi-Sabath Balázs 4.b 26. Fatalin Zsombor 4.b
3. Végh Levente 4.b 27. Urbán Mihály 4.b
4. Ambrus András 4.a 28. Serbán Barnabás 3.b
5. Révai László 3.b 29. Büki Zsombor 3.b
6. Bornemisza Mór 4.a 30. Gerencsér Botond 4.b
7. Jakobi Gellért 3.b 31. Pámer Ádám 3.a
8. Erőss András 4.b 32. Kollár Benedek 4.b
9. Budavári Lél 3.b 33. Mayer Zsombor 3.a
10. Kacskovics Balázs 4.b 34. Doma Máté 4.b
11. Schrempf Attila 3.b 35. Papp Marcell 3.b
12. Fóris Bence 4.b 36. Farda Zalán 3.b
13. Pilgermajer Ádám 4.a 37. Nagy Márton 3.b
14. Csizmár Krisztián 4.b 38. Szentirmay Bertalan 4.a
15. Kukai Kristóf 4.a 39. Szücs Márton 3.a
16. Oratics János 4.a 40. Kovács Benedek 3.a
17. Kiss-Megyesi Csanád 4.a 41. Széplaki Ágoston 4.a
18. Turi Bertalan 3.a 42. Kiss Bendegúz 4.b
19. Nagy Zsigmond 4.a 43. Zichy Sámuel 4.a
20. Vinter Domonkos 3.b 44. Kiss Benjamin 3.a
21. Oratics Benjamin 4.a 45. Körmendi Vilmos 3.a
22. Törteli Barna 4.a 46. Drotár Balázs 3.a
23. Kovács Kolos 3.b 47. Vucskits Buda 4.b
24. Mazák Balázs 3.b

3-4. osztályos lányok
1. Rudolf Hanga 3.b 21. Giusti Viola 4.a
2. Pákozdi-Browne Alma 3.a 22. Merényi Orsolya 3.b
3. Obert Eszter 4.a 23. Iván Borbála 4.b
4. Zemplényi Eszter 4.a 24. Horváth Johanna 3.a
5. Takács Luca 3.a 25. Oberritter Nóra 4.a
6. Kocza Ilka 3.a 26. Könyves Katinka 4.b
7. Nagy Magdolna 4.a 27. Müller Emma 4.b
8. István Margit 3.b 28. Riskó Adél 4.b
9. Lévay Eszter 3.a 29. Pfaff Lili 3.a
10. Rudolf Dorka 3.b 30. Homonnay Boróka 3.b
11. Pálfalvi Dóra 4.a 31. Tóth Míra 4.a
12. Pólya Borbála 3.a 32. Lénárd Luca 4.a
13. Endre Zsófia 4.a 33. Dávid Jana 3.a
14. Zajácz Luca 4.a 34. Kovács-Andor Boglárka 3.b
15. Mosolygó Manna 4.b 35. Baranyai Róza 3.b
16. Horváth Dorka 3.a 36. Horváth Hanna 4.b
17. Mandel Eszter 3.a 37. Erdős Lili 3.a
18. Nagy-Ilonczai Natália 3.a 38. Üveges Lea 3.b
19. Eördögh-Pallos Bóra 3.b 39. Járóka Zsófia 4.b
20. Péter Hédi 4.b 40. Regán Dóra 4.b

KÉPGALÉRIA
Gyöngyösi István fotóiból