02
DEC
2021

Nyelvi előkészítő a Szent Mórban

Iskolánk november elejétől folyamatosan szervez játékos, élményközpontú előkészítő foglalkozásokat a középiskolába továbbtanuló diákok számára. A Szent Mór Gimnázium pedagógusai válogatott feladatokkal készülnek, hogy kóstolót nyújtsanak a természettudományos, humán, idegen nyelvi, hittan, informatika, valamint sport témakörökhöz tartozó tantárgyak világából.

2021. november 26-án rendeztük meg iskolánkban az immár hagyományos nyelvi előkészítőt, melyen közel 60 diák vett részt. A tanulók németes és angolos csoportokban teljesítettek speciális nyelvi kompetenciákat megmozgató feladatokat, melyek már a gimnáziumi célokra hangolták őket, modellezvén így az érettségin és a nyelvvizsgákon rájuk váró kihívásokat. A nyelvi munkaközösségből Major Petra, Mánafai Alice, Czopf Györgyi és Lomb Éva tanárnők vezették a foglalkozásokat az érdeklődő diákok számára, akik véleményét természetesen kikértük a rendezvénnyel kapcsolatban. Ezeket a visszajelzéseket alább olvashatják: